Д О У В А Г И !

Дата: 19.07.2021 09:25

ПОСТАНОВА Захарівської селищної територіальної виборчої комісії Роздільнянського району Одеської області від 15.01.2021 року №16 "Про визнання депутатів, обраних у багатомандатних виборчих округах №2, №3, №5 на повторних виборах 10 січня 2021 року"

Додаток №1 до Постанови №16 від 15.01.2021 року

01.12.2020 року відбулося зібрання старост старостинських округів Захарівської селищної ради із головою Захарівської селищної ради та секретарем селищної ради.

Розглядали та обговорювали наступні питання:

1. Загальне надходження податків до бюджетів сільських рад.

2. Фактичне надходження податків окремо по кожній сільській раді та  можливість вишукування додаткових резервів.

3. Прогнозували показники доходів до бюджету Захарівської громади на 2021 рік.

4. Рекомендували деяким старостам провести бесіду з усіма боржниками щодо існуючої  заборгованості.

ЗЕМЛЯ – ГРОМАДІ!

16 листопада 2020 року  Кабінетом  Міністрів  України  прийнято  постанову  № 1113   «Деякі  заходи щодо  прискорення  реформ  у сфері  земельних  відносин».

Цією постановою  Держгеокадастру  доручено  прискорити  проведення інвентаризації  земель сільськогосподарського призначення  державної власності та забезпечити передачу  з 17 листопада 2020 року вищевказаних земельних ділянок у комунальну  власність  відповідно  до  статті  117  Земельного  кодексу  України.

Головним управлінням Держгеокадастру  в Одеській області відповідно до наказу № 3-ОТГ від  24.11.2020 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та акту прийому-передачі з переліком  земельних  ділянок за підписом начальника Головного управління Держгеокадастру і голови  Захарівської селищної ради Роздільнянського  району  О.К. Осійчука,  25 листопада 2020 року  було  передано  до  Захарівської  селищної  ради Роздільнянського району Одеської  області у комунальну  власність  земельні ділянки сільськогосподарського  призначення державної   власності  загальною  площею  7750,4852 га, які розташовані на території Захарівської об’єднаної територіальної громади.

Захарівська селищна рада буде повноцінним розпорядником переданих земель тільки після того як зареєструє право комунальної власності в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

24 листопада було проведено семінар-навчання за участю виконавчого апарату та старост Захарівської селищної ради.

Розглядали такий порядок денний:

1. Повноваження, права та обов’язки старост Захарівської селищної ради.

Доповідач: Петренко С.А.- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

2. Порядок здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб, які зареєстровані та проживають на території старостинських округів Захарівської  селищної ради.

Доповідач: Мирза С.В. -  інспектор ВОС

3. Щодо регулювання земельних відносин по всім старостинським округам Захарівської селищної ради: облік загального земельного фонду по округам, зведення балансу земель с/г призначення, фактичне використання земель та плата за її використання, ведення реєстрів та відсоток орендної плати. Ознайомлення з Постановою №1113 від 16.11.2020 року.

Доповідач: Хохлова О.І. – спеціаліст-землевпорядник І категорії

Крім того,  старостам Захарівської селищної ради були надані рекомендації про принципи роботи  з громадою, залучення до процесів в громаді підприємців, молоді та школярів, навчитися визначати першочергові завдання, як бути більш активними та ініціативними, більше працювати з населенням!

24 листопада 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Захарівської селищної ради.

Розглядався такий порядок денний:

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Захарівської селищної ради.

Доповідач: Петренко С.А.- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

2. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 13.12.2019 року № 874-VII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2020 рік».

Доповідач: Драгомерецька О.А. – головний бухгалтер

3. Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

Доповідач: Осійчук О.К. – Захарівський селищний голова

Петренко С.А.- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

4. Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди на орендованій земельній ділянці.

Доповідач: Хохлова О.І. – спеціаліст І категорії з земельних питань