НОВИНИ

Податкова знижка – можливість повернення частини коштів за витратами, понесеними у 2023 році

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що платники податків мають змогу повернути частину коштів у вигляді податкової знижки за витратами, що понесли у 2023 році у разі:

09:59:50 26.04.2024

МІННА БЕЗПЕКА

Вміння помічати вибухонебезпечні предмети та знання алгоритму дій у разі мінної небезпеки, на жаль, знадобляться їм протягом усього життя.

16:04:58 25.04.2024

Шановні мешканці Захарівщини!

Пам’ятайте про шкоду, яка завдається природі внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків!

16:01:16 25.04.2024

ПІДТРИМКОЮ ЗСУ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ

Щойно закінчилось позачергове тридцять сьоме сесійне засідання Захарівської селищної ради. З розглядом у порядку денному два питання - про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року №2369 – VIII «Про бюджет Захарівської селищної територіальної громади на 2024 рік» та передачу коштів субвенції (капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів) до державного бюджету, якими одностайно підтримано передачу в півтора мільйона коштів із місцевого бюджету на ЗСУ.

15:56:02 25.04.2024

ТИ ЯК?

Підтримуй дитину словами і вона знайде в тобі надійного друга. А навчиш її підтримувати себе, вона стане собі надійним другом на усе життя

15:58:41 24.04.2024

ТИ ЯК?

Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

14:35:34 23.04.2024

Шарка (віспа) слив-карантинне захворювання кісточкових культур.

Однієюізнайшкодочиннішихвірусних хвороб кісточкових культур вважаютьвіспу (шарку) слив, збудникомякої є вірусвіспи слив (Plumpoxpotyvirus (PPV).Bірусвіспи слив у всьомусвітімає статус карантинного об’єкта і в нашійкраїні занесений до «Перелікурегульованихшкідливихорганізмів», а також є об’єктомвнутрішнього карантину.

14:27:58 23.04.2024