НОВИНИ

Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 включно

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 включно.

14:20:43 25.07.2024

Чи є платником земельного податку ФОП – платник єдиного податку за земельні ділянки, земельні частки (паї), які надавалися їй як фізособі (право власності оформлено на фізособу) та використовуються за призначенням для провадження господарської діяльності?

14:19:33 25.07.2024

Праця іноземців має бути легалізованою

Національне законодавство про зайнятість населення визначає, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України на підставі дозволів, що видаються територіальними органами Державної служби зайнятості.

14:16:59 25.07.2024

Як не потрапити у пастку торгівців людьми?

Торгівля людьми — це злочин, який не обирає людей за статевою ознакою, віком чи майновим станом. Такий злочин передбачає сексуальну, трудову експлуатацію, примусове жебрацтво, втягнення у злочинну діяльність, збройні конфлікти тощо.

14:10:11 25.07.2024

Держпраці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря

У теплу пору року є можливість більше часу проводити на природі, планувати відпочинок та насолоджуватися сонячними днями на свіжому повітрі. Однак, коли температура сягає понад +30 ºС у затінку, а робочий час припадає на найспекотніший період дня, важливо організувати оптимальний режим праці та відпочинку. Це допоможе уникнути перегріву працівників, знизити ризик нещасних випадків і підтримати високу продуктивність праці.

14:03:49 25.07.2024

Створення та редагування ставок податків для різних товарів в ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що керування ставками податків і зборів здійснюється у довіднику «Ставки податків і зборів», який відображається у вигляді таблиці із зазначенням параметрів ставок:

13:30:35 27.06.2024

До уваги юридичних осіб – платників плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки! Роз’яснення щодо порядку застосування рішень органів місцевого самоврядування, військових/військово-цивільних адміністрацій, прийнятих в

В умовах дії воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX (далі – воєнний стан), справляння окремих податків здійснюється за особливим порядком.

13:28:05 27.06.2024

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення:

"Офіційно розпочали перемовини з Євросоюзом щодо членства. Це історичний результат. Ми довго до цього йшли, і зараз першу міжурядову конференцію провели, і точно реалізуємо все, що потрібно, щоб пройтися кожним розділом наших відносин із ЄС і створити договір – договір про вступ України.

14:37:42 26.06.2024

У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги від Всеукраїнської програми «Ти як?»

разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги користувачам приходитиме питання «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.

14:25:55 26.06.2024