Турбота про себе

це і визнання своїх потреб, і пошук допомоги у форматі, який працюватиме для тебе. Й іноді нам потрібна така підтримка, яку не можна отримати з екрана пристрою.

11:33:43 04.06.2024

ТИ ЯК?

Під звуки останнього дзвоника Міністерство освіти і науки України, програма ментального здоров’я Ти як?, ЮНІСЕФ та психологиня Світлана Ройз запрошують вчителів/-ьок та учнів й учениць одним словом підбити підсумки навчального року, що минув!

11:27:39 03.06.2024

Вирішуй свою долю сам. Приєднуйся до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов».

Закон про мобілізацію вступив у силу. Військовозобов'язані вже отримують повістки. Територіальні центри комплектування на власний розсуд розподіляють мобілізованих у підрозділи Сил оборони України.

11:23:27 03.06.2024

ФЕЄРИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП ДИТИНСТВА

Саме таке свято для малечі Захарівщини організували депутат Одеської обласної ради Андрій Васильович Бабенко та Олексій Осійчук, Захарівський селищний голова. Із самого ранку в центрі Захарівки лунали дитячі пісні, прикрашались і облаштовувались локації для проведення дитячого свята, яскраві фотозони, виставки дитячого художнього, прикладного мистецтва. Усі, без виключення, навчально-освітні заклади громади прибули на велике дитяче свято до Захарівки, місцеві діти також прийшли. Хіба таке свято можна пропустити?

11:29:37 01.06.2024