Захарівська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Оголошення

                

                РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 38 сесії селищної ради в червні 2024 року

 

         1. Про внесення змін рішення Захарівської селищної ради від 14 листопада 2020 року № 5 - VІІІ «Про постійні комісії Захарівської селищної ради, затвердження Положення про постійні комісії Захарівської селищної ради».

 

         2. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 01 грудня 2020 року № 17- VІІІ «Про утворення лічильної комісії для підрахунку голосів відкритого поіменного голосування».

 

         3. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2024 роки.

 

         4. Про затвердження Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури, підвищення стійкості до кризових ситуацій на 2024-2025 роки.

 

         5. Про внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Захарівської селищної ради на 2021-2024 роки», затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 99- VІІІ.

 

         6. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Захарівської селищної ради на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 14 грудня 2022 року № 1879- VІІІ.

 

7. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2366-VIII «Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2024 рік».

 

8. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2367-VIII «Про затвердження структури та штатної чисельності відділу з питань благоустрою Захарівської селищної ради на 2024рік»

 

         9. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року №2369 – VIII «Про бюджет Захарівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

                                       

         10. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2025 рік.

 

         11. Про встановлення ставки єдиного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2025  рік.

 

         12. Про встановлення транспортного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2025 рік.

 

            13. Про встановлення акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

на 2025 рік.

 

         14. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2025 рік.

 

15. Про встановлення ставок орендної плати за землі комунальної власності на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2005 рік.

 

16. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2024 рік, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2370 – VIII.

 

17. Про надання дозволу КП «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на списання фізично зношених матеріальних цінностей.

 

18. Про погодження відпустки Захарівському селищному голові Осійчуку О. К.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

(присадибка)

 

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Толмачову Андрію Васильовичу.

 

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Баль Андрію Пилиповичу.

 

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Павлику  Андрію Андрійовичу.

 

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці України Боцик Оксані Василівні.

 

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Токаренку Сергію Івановичу.

 

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Рудь Олександру Васильовичу.

 

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці України Ісадченко Тетяні Олексіївні.

 

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Кожуховському Валерію Івановичу.

 

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці України Нежинській Антоніні Костянтинівні.

 

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Турчаку Олександру Костянтиновичу.

 

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці України Поліщук Тетяні Василівні.

 

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Дублі Івану Георгійовичу.

 

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці України Трач Валентині Володимирівні.

 

(паї)

 

32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  земельної частки (паю) громадянці України Пасечник Любов Михайлівні на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Данилішиній Олені Августівні на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту). 

 

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Антінескул Марії Олександрівні, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 35 (за межами населеного пункту).

 

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Антінескул Марії Олександрівні, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 35 (за межами населеного пункту).

 

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянину України Грозі Віктору Миколайовичу, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 13, ділянка № 24 (за межами населеного пункту).

 

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Коханській Євгенії Миколаївні, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 13, ділянка № 28 (за межами населеного пункту).

 

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Близнюк Вірі Анатоліївні, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 13, ділянка № 7 (за межами населеного пункту).

 

(постійне користування)

 

39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності військовій частині 2196 (2 прикордонний загін) у постійне користування зі зміною цільового призначення для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ – 15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

(оренда)

 

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду СФГ «Роксолана» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 5 (за межами населених пунктів).

 

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду ФОП Лунгулу Юрію Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 13, ділянка № 6 (за межами населеного пункту).

 

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду ФОП Лунгулу Юрію Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 13, ділянка № 5 (за межами населеного пункту).

 

(інше)

61.   Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 23 жовтня 2020 року № 1538-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Стадніченко В. Вю для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Майорське Захарівського району Одеської області».

 

62. Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для розміщення технічної бази та будинку стрілецького типу Котовській технічній школі Товариства сприяння обороні України.

 

63. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

 

64. Про передачу у власність громадянці України Деодіці Надії Сергіївні земельної ділянки з кадастровим номером 5125283000:01:001:0929, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 41, ділянка № 8 (за межами населеного пункту).

 

 

 

 

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання 37 сесії селищної ради в квітні 2024 року

 

1. Про передачу коштів субвенції (капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів) до державного бюджету.

 

         2. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року №2369 – VIII «Про бюджет Захарівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

                                       

                РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання 37 сесії селищної ради в квітні 2024 року

 

1. Про передачу коштів субвенції (капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів) до державного бюджету.

 

         2. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року №2369 – VIII «Про бюджет Захарівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

                                       

                                                            ПОВІДОМЛЕННЯ

За поданою заявою та відповідно до рішення сесії Захарівської селищної ради від 09 квітня 2024 року №2467-VIII достроково припинено повноваження депутата Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області VIII скликання Сорочана Олександра Петровича.

 

За поданою заявою та відповідно до рішення сесії Захарівської селищної ради від 09 квітня 2024 року №2468-VIII  достроково припинено повноваження депутата  Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області VIII скликання Кулік Марини Миколаївни

 

 

 

              РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 36 сесії селищної ради в квітні 2024 року

 

 

         1. Про затвердження Програми Інформатизації «Цифрова громада» Захарівської селищної ради на 2024-2025 роки.

 

         2. Про затвердження цільової програми фінансової підтримки для інженерного та фортифікаційного облаштування державного кордону, утримання наявної і нарощення інженерної складової в/ч 2196, 2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України з метою забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2024 рік.

 

         3. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, та підтримку дитячих будинків сімейного типу на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

4. Про внесення змін до Програми «Соціальний автобус» на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року  № 2357-VIII.

 

         5. Про виділення коштів на придбання модуля швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту для КЗ «Новопавлівська гімназія» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

         6.  Про виділення коштів на придбання модуля швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту для КЗ «Росіянівський ліцей» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

         7. Про передачу коштів іншої субвенції з бюджету Захарівської селищної ради у вигляді міжбюджетного  трансферту до районного бюджету Роздільнянського району.

 

         8. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2369 – VIII «Про бюджет Захарівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

                                       

9. Про  продовження терміну дії трудового контракту з начальником комунального підприємства «Захарівське виробниче управління житлово-комунального господарства».

 

10. Про затвердження Голосної К. О. на посаді старости Мар’янівського старостинського округу Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

         11. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 17 листопада 2021 року № 12- VIII «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

 

12. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2024 рік, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2370 – VIII

 

         13. Про надання згоди КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на передачу майна Захарівській підстанції СП Роздільнянська СЕ (Ш) МД КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради.

                                                                                           

         14. Про дострокове припинення повноважень депутата Захарівської селищної ради восьмого скликання Сорочана О. П.

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

 (паї)

         15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Яковлєвій Раїсі Валентинівні на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

         16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Моргун Нілі Сазонівні, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 44, ділянка № 36.

 

         17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянам України Бескостенко Марині Олександрівні, Бескостенку Юрію Олександровичу, Герасимчук Світлані Олександрівні на території Захаравської селищної ради за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 19, ділянка № 9 (за межами населеного пункту).

 

         18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянці України Ротар Олені Іліївні, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 55, ділянка № 7.

 

         19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) громадянину України Гуцану Петру Серафимовичу, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, масив № 20, Ділянка № 8 (за межами населених пунктів).

 

(оренда)

         20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду СФГ «Роксолана» на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району, Одеської області (за межами населеного пункту).

 

         21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду ФОП Лунгулу Юрію Олександровичу на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду ФОП Лунгулу Юрію Олександровичу на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду ФОП Лунгулу Юрію Олександровичу на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРТАУЕР» в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій (код КВПЦЗ-13.01), яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, за межами населеного пункту с. Майорське.

 

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОДЕСАГАЗ» в довгострокову оренду терміном на 49 років для розміщення ШРП, ШГРП, ГРПБ, СКЗ, ГК та вимикаючих пристроїв (кранів), (11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури) на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області. 

 

         26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СФГ «РУНА» для іншого сільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада.

 

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СФГ «РУНА» для іншого сільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада.

 

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину України Матвєєву Сергію Володимировичу для іншого сільськогосподарського призначення, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Павлівка, вулиця Поштова, будинок 1.

 

(присадибка)

 

         29. Про передачу у власність громадянці України Тишлер Олені Володимирівні земельної ділянки з кадастровим номером 5125255100:02:002:0679, яка розташована за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Захарівка, вулиця Центральна, 180.

 

         30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам України Мендеровій Світлані Анатоліївні, Поплужному Сергію Анатолійовичу.

 

         31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Черлату Івану Івановичу.

 

         32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину України Федченку Олегу Анатолійовичу.

 

(інше)

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража загальною площею 0,0027 га громадянці України Мятизі Раїсі Андріївні.

 

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з кадастровим номером 5125280500:02:001:0001 ПрАТ «ВФ Україна».

 

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з кадастровим номером 5125283600:02:001:0203 ПрАТ «ВФ Україна».

                

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0200 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій (код КВПЦЗ -13.01), за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, захарівська селищна рада, за межами населеного пункту с. Майорське ТОВ «УКРТАУЕР».

 

37. Про укладення договору оренди землі на новий строк з ДП «БЛАГО» ТОВ «А.І.С.-ПРАЙД».

 

38. Про дострокове розірвання договору оренди землі з ТОВ «РАЙЗ-АГРО».

 

39. Про дострокове розірвання договору оренди землі з ТОВ «РАЙЗ-АГРО».

 

40. Про дострокове розірвання договору оренди землі з ТОВ «РАЙЗ-АГРО».

 

УВАГА!!!

 ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ 

 Відповідно до розпорядження Захарівської селищної ради від 04.03.2024 року № 167/2024-СР розпочато процедуру громадського обговорення кандидатури старости Мар’янівського старостинського округу

 

УВАГА

Захарівська селищна рада оголошує прийом заяв кандидатур на посаду старости Мар’янівського старостинського округу Захарівської селищної ради.

Термін прийому заяв – до 01 березня 2024 року.

 

Особи, які бажають прийняття участь у проведенні громадського обговорення, подають на розгляд комісії з проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост у  старостинських округах Захарівської селищної ради:

  • заяву кандидатури на посаду старости;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України або копія ІD паспорта громадянина України;
  • копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
  • мотиваційний лист.

 

Подати документи для прийняття участі у проведенні громадського обговорення можна за адресою: 66700, Одеська область, Роздільнянський район, смт. Захарівка, вул. Центральна, 69, ІІ поверх адмінприміщення Захарівської селищної ради.

 

  

 

 

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 35 сесії селищної ради в лютому 2024 року

 

   РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 34 сесії селищної ради в грудні

  2023 року

 

 

         1. Про затвердження цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2024-2025 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

         2. Про затвердження цільової програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції; осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, внаслідок агресії РФ проти України та їх родин на 2024-2025 роки.

 

         3. Про затвердження Програми з підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Захарівській територіальній громаді на 2024-2025 роки.

 

         4. Про затвердження Програми соціального захисту та соціальної підтримки малозахищених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

         5. Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

6. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги, що надаються комунальним підприємством «Захарівське виробниче управління  житлово-комунального господарства» для населення Захарівської селищної ради на 2024 рік.

 

7. Про затвердження Програми розвитку освіти Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2027 роки.

 

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки Державного професійно-технічного навчального закладу «Захарівський професійний ліцей» на 2024-2027 роки.

 

9. Про затвердження Програми розвитку галузі агропромислового комплексу Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

10. Про затвердження Комплексної програми підтримки первинної медицини Захарівщини на 2024-2026 роки.

 

11. Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівської селищної ради на 2024 рік.

 

12. Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2024 рік.

 

 13. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу з питань благоустрою Захарівської селищної ради на 2024 рік.

 

 14. Про умови оплати праці Захарівського селищного голови на 2024 рік.

 

15. Про бюджет Захарівської селищної ради на 2024 рік

 

16. Про затвердження фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2024 рік.

17. Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності Захарівської селишної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 07.08.2012 року № 301-VI.

 

18. Про передачу транспортного засобу в оперативне управління КП «Захарівське управління житлово-комунального господарства»

 

19. Про передачу паливно-мастильних матеріалів Роздільнянській районній державній лікарні ветеринарної медицини

 

        20. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 09.08.2022 року № 1865-VIII «Про перейменування вулиць в населених пунктах Захарівської селищної ради».                         

 

         21. Про втрату чинності рішеФото без описуння Захарівської селищної ради від 21.09.2023 року № 2245- VIII «Про найменування вулиці в с. Парканівка Роздільнянського району Одеської області».

                                

   РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 34 сесії селищної ради в грудні

  2023 року

 

 

         1. Про затвердження цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2024-2025 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

         2. Про затвердження цільової програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції; осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, внаслідок агресії РФ проти України та їх родин на 2024-2025 роки.

 

         3. Про затвердження Програми з підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Захарівській територіальній громаді на 2024-2025 роки.

 

         4. Про затвердження Програми соціального захисту та соціальної підтримки малозахищених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

         5. Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

6. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги, що надаються комунальним підприємством «Захарівське виробниче управління  житлово-комунального господарства» для населення Захарівської селищної ради на 2024 рік.

 

7. Про затвердження Програми розвитку освіти Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2027 роки.

 

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки Державного професійно-технічного навчального закладу «Захарівський професійний ліцей» на 2024-2027 роки.

 

9. Про затвердження Програми розвитку галузі агропромислового комплексу Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2024-2025 роки.

 

10. Про затвердження Комплексної програми підтримки первинної медицини Захарівщини на 2024-2026 роки.

 

11. Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівської селищної ради на 2024 рік.

 

12. Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2024 рік.

 

 13. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу з питань благоустрою Захарівської селищної ради на 2024 рік.

 

 14. Про умови оплати праці Захарівського селищного голови на 2024 рік.

 

15. Про бюджет Захарівської селищної ради на 2024 рік

 

16. Про затвердження фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2024 рік.

17. Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності Захарівської селишної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 07.08.2012 року № 301-VI.

 

18. Про передачу транспортного засобу в оперативне управління КП «Захарівське управління житлово-комунального господарства»

 

19. Про передачу паливно-мастильних матеріалів Роздільнянській районній державній лікарні ветеринарної медицини

 

        20. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 09.08.2022 року № 1865-VIII «Про перейменування вулиць в населених пунктах Захарівської селищної ради».                         

 

         21. Про втрату чинності рішення Захарівської селищної ради від 21.09.2023 року № 2245- VIII «Про найменування вулиці в с. Парканівка Роздільнянського району Одеської області».

                                

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання 32 сесії селищної ради 29 листопада 2023 року        

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 14 грудня 2022 року № 1895-VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2023 рік».

 

   РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 31 сесії селищної ради в ли

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 30 сесії селищної ради в вересні   2023 року

https://rada.info/upload/users_files/04378882/d64349b6f7c7c4c79dfe046855301d03.docx

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 29 сесії селищної ради в серпні  2023 року

https://rada.info/upload/users_files/04378882/81de70cee7c740950577566c4e66d22e.docx

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 28 сесії селищної ради в червні  2023 року

https://rada.info/upload/users_files/04378882/64c8b4589b247465ec4b6e8f0e537ca3.docx

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 27 сесії селищної ради у травні 2023 року

https://rada.info/upload/users_files/04378882/f40e5bb3dabf4c6747618c59525f8f9d.docx

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання 26 сесії селищної ради в квітні 2023 року        

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 14 грудня 2022 року № 1895-VIII «Про бюджет                 Захарівської селищної ради на 2023 рік».

         2. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Захарівської селищної ради на баланс КП «Захарівське ВУЖКГ» Захарівської селищної ради. 

3. Про передачу та зміну балансоутримувача дитячого ігрового майданчика.

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання 25 сесії селищної ради в березні 2023 року        

1. Про затвердження Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Захарівської селищної територіальної громади Роздільнянського району на 2023-2024 роки.

 

2. Про затвердження Цільової програми фінансової підтримки відділення інспекторів прикордонної служби «Павлівка» 2  Прикордонного Загону Державної служби України з метою забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2023 рік.

 

3. Про внесення змін до Цільової програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції; осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави внаслідок агресії рф проти України та їх родин на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 27.01.2021 року № 57-VIII.

 

4. Про внесення змін до Програми підтримки «Територіальної оборони»  Захарівської селищної ради на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради  від 07 березня 2022 року  № 1797 – VIII.

 

5.  Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та підтримки обдарованих і талановитих дітей, молоді Захарівської селищної ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області від 30.07.2021 року № 713-VIII

 

6. Про внесення змін до цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2021-2023 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 35- VIII.

 

7. Про внесення змін до Програми розвитку культури Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищнї ради від 02 березня 2021 року № 98- VIII.

 

8. Про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 95- VIII.

 

9. Про внесення змін до Програми підтримки житлово-комунального господарства Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 30 липня 2021 року № 712- VIII.

 

10. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від  14 грудня 2022 року № 1892- VIII   «Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

 

11. Про фінансування заходів Комплексної Програми «Підтримки первинної медицини Захарівщини» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02.03.2021 року № 96- VIII.

 

12. Про виділення коштів з бюджету Захарівської селищної ради на проведення ремонтних робіт в закладах освіти.

 

 13. Про затвердження звіту про виконання бюджету Захарівської селищної ради за 2022 рік.

 

 14. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 14 грудня 2022 року № 1895-VIII «Про бюджет                 Захарівської селищної ради на 2023 рік».

 

15 Про звіт виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Захарівської селищної ради на 2022 рік.

 

16. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Захарівської селищної ради на 2023 рік.

 

17. Про  затвердження звіту про роботу КЗ «Народний історико-краєзнавчий музей» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області за 2022 рік.

        

18. Про затвердження звіту про роботу КЗ «Публічна бібліотека» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області за 2022 рік.

 

         19.  Про затвердження звіту про роботу КЗ «Центр культури і дозвілля» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області за 2022 рік.

 

         20. Про затвердження звіту про роботу КЗ «Захарівська дитяча музична школа» за 2022 рік.

 

         21. Про затвердження звіту про роботу КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області за 2022 рік.

 

22. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів та  передачу на баланс КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області  рентгнівського цифрового мамографічного комплексу із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Одеської області.

 

23. Про затвердження акту приймання-передачі та прийняття на баланс Захарівської селищної ради побудованого об’єкту «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 1Б, смт. Захарівка Захарівського району – будівництво».

 

24. Про прийняття на відповідальне зберігання з правом користування пожежний автомобіль ЗИЛ 131 НА.

 

25. Про надання дозволу КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області  на передачу в оренду Роздільнянському районному відокремленому підрозділу ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» дозиметра-радіометра МКС-05 «ТЕРРА».

 

26. Про надання дозволу 2 Прикордонному Загону Державної служби України на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування зі зміною цільового призначення, для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України КВЦПЗ-15.03 на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (за межами населеного пункту).

 

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту за межами с. Глибокояр та передачу в постійне користування земельної ділянки ТОВ «Оператор ГТС України».

  

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання 24 сесії селищної ради  17 лютого 2023 року

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 14 грудня 2022 року № 1895-VIII «Про бюджет  Захарівської селищної ради на 2023 рік».

2. Про внесення змін до Додатку рішення Захарівської селищної ради від 11 січня 2023 року № 1919-VIII «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Захарівської селищної ради побудованого об’єкту «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 1Б, смт. Захарівка Захарівського району – будівництво».

3. Про надання згоди Комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на замовлення робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція будівлі хірургічного відділення КНП «Захарівська БПЛ» з улаштуванням ліфту(ів) за адресою: вул. Центральна, буд. 40, смт. Захарівка Роздільнянського району Одеської області».

4. Про надання згоди Комунальній установі «Центр обслуговування комунальних закладів та установ» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на замовлення робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ     

чергового засідання 22 сесії селищної ради 14 грудня 2022 року

 

1. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги, що надаються комунальним підприємством «Захарівське виробниче управління  житлово-комунального господарства» для населення Захарівської селищної ради на 2023 рік.

 

2. Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Захарівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

 

3. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Захарівської селищної ради на 2023-2024 роки.

 

4. Про затвердження Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2023-2024 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

5. Про затвердження Програми фінансової підтримки відділення  поліції   №2    Роздільнянського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Одеській області на 2023-2025 роки

 

6. Про внесення змін до цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2021-2023 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 35- VIII.

 

7. Про внесення змін до Комплексної програми «Підтримки первинної медицини Захарівщини» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 96- VIII.

 

8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 02 березня 2021 року № 95-VIIІ «Про затвердження Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на  2021-2023 роки».

 

9. Про внесення змін до Програми підтримки «Територіальної оборони» Захарівської селищної ради на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської  селищної  ради  від 07 березня 2022 року № 1797 – VIII

 

10. Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівської селищної ради на 2023 рік.

 

11. Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Веселка» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затверджених рішенням Захарівської селищної ради від 17 червня 2021 року № 427-VIII.

 

12. Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік.

 

13. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу з питань благоустрою Захарівської селищної ради на 2023 рік.

 

14. Про умови оплати праці Захарівського селищного голови на 2023 рік.

 

15. Про бюджет Захарівської селищної ради на 2023 рік.

 

16. Про внесення змін до Статуту  комунального закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Веселка» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 17 червня 2021 року № 427-VIII.

 

17. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 31 грудня 2020 року № 46-VIII.

 

18. Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 07 серпня 2012 року № 301-VI.

 

19. Про внесення змін  та доповнень до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведенням аукціону, затвердженого рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 117- VIII.

 

20. Про втрату чинності рішення Захарівської селищної ради від 16 квітня 2021 року № 160-VIIІ «Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка  Роздільнянського району  Одеської області з КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради».

 

21. Про звіт виконання фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2022 рік.

 

22. Про затвердження фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2023 рік.

 

23. Про затвердження плану діяльності Захарівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

 

24. Про затвердження Плану роботи Захарівської селищної ради на 2023 рік.

 

25. Про рішення виконавчого комітету Захарівської селищної ради, прийняті у період з 09.08.2022 року по 14.12.2022 року.

 

26. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Новозарійського старостинського округу Батичко Т. М.

 

27. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Йосипівського старостинського округу Конінській О. В.

 

28. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Мар’янівського  старостинського округу Авдонькіну В. М.

 

29. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Василівського старостинського округу Постєвому І. Я.

 

30. Про призначення директора комунального закладу «Захарівська дитяча музична школа».

 

31. Про призначення директора комунального закладу «народний історико-краєзнавчий музей» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

32. Про призначення директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

33. Про призначення директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

34. Про призначення директора комунального закладу «Публічна бібліотека» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

35. Про призначення директора комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

36. Про призначення директора комунального закладу «центр професійного розвитку педагогічних працівників» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

37. Про призначення директора комунального закладу «Центр соціальних служб» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

38. Про призначення директора комунального закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Веселка» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області».

 

39. Про призначення директора комунального закладу «Росіянівський ліцей» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.    

 

 

 

 

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ     

засідання 19 сесії селищної ради в серпня 2022 року

 

1. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Росіянівка Роздільнянського району Одеської області».

       2. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Йосипівка Роздільнянського району Одеської області».

      3. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – КЗ «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти с. Карабанове Роздільнянського району Одеської області».

        4. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу - КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Майорське Роздільнянського району Одеської області».

         5. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Новопавлівка Роздільнянського району Одеської області.

         6. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Оленівка Роздільнянського району Одеської області.

         7. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Павлівка Роздільнянського району Одеської області.

         8. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – Комунальний опорний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області та його філій.

       9. Про встановлення щомісячної плати за навчання в КЗ «Захарівська дитяча музична школа».

         10. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 17 червня 2021 року № 403- VIII «Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2022 роки».

     11. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки відділення поліції № 2 Роздільнянського відділу поліції Головного управління Національної поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року.

       12. Про внесення змін до Програми «Питна вода Захарівщини» на 2022 – 2024 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1486-VIII.

        13. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1510- VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2022 рік».

      14. Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 39- VIII.

     15. Про внесення змін рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 122- VIII «Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій на території старостинських округів Захарівської селищної ради».

   16. Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 07 серпня 2012 року № 301-VI.

   17. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Захарівської селищної ради.

      18. Про затвердження переліку соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів, та/або звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг на території Захарівської селищної ради.

     19. Про затвердження Порядку про використання коштів резервного фонду бюджету Захарівської селищної ради.

    20. Про використання необоротних активів та засобів в умовах правового режиму воєнного стану.

      21. Про прийняття до комунальної власності Захарівської селищної ради та передачу на баланс КУ «Центр обслуговування комунальних закладів та установ» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області об’єкта «Капітальний ремонт санвузлів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Захарівського району Одеської області за адресою: смт. Захарівка, с. Майорське, вул. Шкільна, 1».

     22. Про передачу та взяття на баланс виконавчого комітету Захарівської селищної ради транспортних засобів.

       23. Про присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна.

      24. Про рішення виконавчого комітету Захарівської селищної ради, прийняті у період з 24.02.2022 року по ________________

 


РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання вісімнадцятої сесії депутатів Захарівської селищної ради VIII скликання в  червні   2022 року

  

1. Про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 95-VIII

       2.  Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1510-VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2022 рік».

  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Захарівської селищної  ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік.  

4. Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік. 

5. Про встановлення транспортного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік.

   6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік. 

     7. Про встановлення акцизного податку в  частині реалізації суб’єктами  господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік.

   8. Про встановлення ставки єдиного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік .

    9. Про дострокове припинення повноважень старости Мар’янівського старостинського округу.

 10. Про затвердження Авдонькіна В. М. на посаду старости Мар’янівського старостинського округу.

      11. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 17 листопада 2021 року № 12-VIII «Про утворення виконавчого комітету ради визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

       12. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області від 17 червня 2021 року № 419- VIII «Про надання дозволу на передачу службового житла Танасієнку С. С. та укладення договору найму службового житла».

     13. Про надання дозволу на передачу службового жилого приміщення лікарю-ортопеду-травматологу Клименку Д. О. та укладення з ним договору найму службового житла.

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

щодо оприлюднення проектів рішень про  встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

 

  Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Захарівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень щодо встановлення місцевих податків і зборів, а саме:

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

«Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

«Про встановлення транспортного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»  

Додаток 1 до рішення Захарівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг  із сплати податку на нерухоме майно,   відмінне від земельної ділянки на території  Захарівської селищної ради Роздільнянського  району Одеської області на 2023 рік» 

"Про встановлення акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік "

"Про встановлення ставки єдиного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 20223рік"

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту рішення.

 

  Спосіб надання зауважень та пропозицій:

письмово за адресою: Захарівська селищна рада, вул. Центральна, 69, смт. ЗахарівкаРоздільнянський район, Одеська область, 66700.

електронною поштою за адресою: frunze-rada@ukr.net.

- за телефоном: (04860) 9-11-68  


Фото без описуЗ 02 по 10 червня 2022 року ОГОЛОШУЄТЬСЯ збір пропозицій щодо зміни та коригування тарифів на комунальні та транспортні послуги, що надаються КП "Захарівське ВУЖКГ"

   Нині діючі тарифи на комунальні послуги місцевого ВУЖКГ не змінювались із січня 2017 року, коли мінімальна заробітня плата становила ще 3200 грн, а вартість бензину – 17 грн. На сьогодні картина кардинально інша. Тож підприємству важко виживати і надавати послуги за старими тарифами. На правду – збитково.

  Фахівцями проведений детальний аналіз фінансової ситуації та фактичних затрат на надання послуг підприємством. В результаті обговорення прийнято рішення щодо перегляду та зміни цінової політики на основні види послуг, а саме: водопостачання, асанізації, вивозу твердих побутових відходів та транспортні послуги.

  Враховуючи вищезазначене виноситься на обговорення мешканців громади нові розцінки. 

  Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на те, що на період дії правового режиму воєнного стану, відшкодування різниці в тарифах для населення буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету. 

 Пропозиції що зміни та коригування тарифів на комунальні та транспортні послуги, що надаються КП "Захарівське ВУЖКГ" приймаються з 02 по 10 червня 2022 року за наступними адресами:

- Захарівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області, вул. Центральна, 69, смт. Захарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл. - відділ житлово-комунального господарства та благоустрою ( начальник відділу - ЛОСЄВА Тетяна Вікторівна). Електронна адреса: [email protected], тел. (04860) 9-11-68;

- комунальне підприємство "Захарівське виробниче управління житлово-комунального господарства", пров. Ремісний, 2, смт. Захарівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл. - іспектор з кадрових питань/касир Вітославська Ганна Вікторівна. Електронна адреса: [email protected], тел. (04860) 9-10-46.

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження тарифів на комунальні та транспортні послуги, які надаються КП «Захарівське ВУЖКГ»

Економічне обгрунтування коригування тарифів на послуги, що надаються КП «Захарівське ВУЖКГ»

Аналіз вартості 1 ходки викачування рідких побутових відходів асенізатором ГАЗ-53 з бензиновим двигуном (1 цикл) для населення

Калькуляція вартості 1 ходки викачування рідких побутових відходів асенізатором ГАЗ-53 з бензиновим двигуном (1 цикл) для населення

Калькуляція вартості 1 ходки викачування рідких побутових відходів асенізатором ГАЗ-53 з бензиновим двигуном (1 цикл) для юридичних осіб

Калькуляція вартості вивезення твердих побутових відходів автомобілем-сміттєвозом КАО 413 на шасі ГАЗ-53 (1 ящик 0,75м³) для населення

Калькуляція розрахунку-коригування, економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з централізованим водопостачанням КП «Захарівське ВУЖКГ» на 2022 рік

Калькуляція фактичної вартості 1машино-години роботи екскалатора ЕО2621 ЮМЗ-6 по КП «Захарівське ВУЖКГ» станом на 10 травня 2022 року

Калькуляція фактичної вартості 1машино-години роботи  ТВГ 15Н автовишка по КП «Захарівське ВУЖКГ» станом на 10 травня 2022 року

Калькуляція фактичної вартості 1машино-години роботи автогрейдера ДЗ-143-1 по КП «Захарівське ВУЖКГ» станом на 10 травня 2022 року

Калькуляція фактичної вартості 1машино-години роботи бульдозера ДТ-75 по КП «Захарівське ВУЖКГ» станом на 10 травня 2022 року

Аналіз фактичної вартості 1машино-години роботи самоскида ГАЗ-53 по КП «Захарівське ВУЖКГ» станом на 10 травня 2022 року

опубліковано 02 червня 2022 року


РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання п’ятої сесії депутатів Захарівської селищної ради VIII скликання в березні  2022 року

  

1. Про звіт селищного голови про роботу Захарівської селищної ради та її виконавчого комітету за 2021 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Захарівської селищної ради за 2021 рік.

3. Про звіт виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Захарівської селищної ради за 2021 рік.

4. Про затвердження Стратегічного плану розвитку Захарівської громади на 2022-2027 роки.

5. Про затвердження Плану соціально-економічного та культурного розвитку Захарівської селищної ради на 2022 рік.

6. Про затвердження Програми «Безпечна Захарівщина» на 2022-2024 роки.

7. Про затвердження Програми підтримки «Територіальної оборони» Захарівської селищної ради на 2022-2023 роки.

8. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 95- VIII «Про затвердження Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2021-2023 роки».

9. Про внесення змін до Комплексної Програми «Підтримки первинної медицини Захарівщини» на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 96-VIII.

10. Про внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Захарівської селищної ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 99 – VIII.

11. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2021 року №  1510-VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2022 рік».

12.  Про встановлення щомісячної плати за навчання в КЗ «Захарівська дитяча музична школа».

13.  Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, зберігання та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

14. Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунальної установи «Центр обслуговування комунальних закладів та установ Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області», затверджених рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 121-VIII.

15. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 122-VIII «Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій на території старостинських округів Захарівської селищної ради».

16. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Захарівської селищної ради.

17. Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів, та/або звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг на території Захарівської громади.

18. Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 07.08.2012 року № 301-VI.

19. Про присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна.

20. Про внесення змін  та доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону, затвердженого рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 116- VIII.

21. Про внесення змін  та доповнень до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведенням аукціону, затвердженого рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 117- VIII

22. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка  Роздільнянського  району  Одеської області з КП «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

23. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка  Роздільнянського  району  Одеської області з КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».

24. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка  Роздільнянського  району  Одеської області з МПП «Олександр-С».

25. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка  Роздільнянського  району  Одеської області з ТОВ «Захарівське районне теплопостачальне підприємство».

26. Надання КУ «Центр соціального обслуговування» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області згоди на фінансове обслуговування ГО «Організація ветеранів Захарівської об’єднаної територіальної громади».

27. Надання згоди «Центр соціального обслуговування» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 106, смт. Захарівка  Роздільнянського району  Одеської області з  ГУ ДМС України в Одеській області

28. Надання згоди «Центр соціального обслуговування» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 106, смт. Захарівка,  Роздільнянського району  Одеської області з Роздільнянським районним сектором № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області.

29. Про надання згоди на прийняття матеріальних цінностей з балансу КП «Захарівський ЦПМСД» на баланс Захарівської селищної ради.

30. Про прийняття матеріальних цінностей з балансу КП «Захарівський ЦПМСД» на баланс Захарівської селищної ради.

31. Про звільнення начальника комунального підприємства «Захарівське виробниче управління житлово-комунального господарства»

32. Про призначення начальника комунального підприємства «Захарівське виробниче управління житлово-комунального господарства»

33. Про визначення осіб з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким буде придбано житло за рахунок коштів Захарівської селищної ради.

34. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у постійне користування земельної ділянки військовій частині 2196 для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України (для розміщення посадкового майданчика для вертольотів).

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Варваренку Ігорю Григоровичу для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Захарівська селищна рада, с. Глибокояр.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації об’єкту трубопровідного транспорту ТОВ «Оператор ГТС України».

37. Про укладання договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5125284500:01:001:0462 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці України Бабенко Наталії Терентіївні.

38. Про укладання договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5125283600:01:001:0546 для ведення фермерського господарства «Каштан».

39. Про укладання договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5125283600:01:001:0545 для ведення фермерського господарства «Каштан».

 


УВАГА!!!

  ОГОЛОШУЄТЬСЯ   КОНКУРС

      Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» оголошує конкурс на придбання житла для медичних працівників з вищою медичною освітою, які працюють в КНП «Захарівська БПЛ» та не мають власного житла для проживання, на час виконання ними службових обов’язків.
Вимоги для об’єкта закупівлі: 
- житло(квартира) повинно бути запропоноване у житлових будинках на вторинному ринку; 
-житло(квартира) повинно відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, повинно не потребувати поточного ремонту і бути придатним для проживання (енергозабезпечення, опалення, водопостачання);
- житло(квартира) повинно бути не менше ніж 2-х кімнатне;
- орієнтовна вартість житла(квартири) повинна не перевищувати суму 400 000 гривень;
- житло(квартира) повинно знаходитися в межах населеного пункту, в якому працює особа, а саме в смт.Захарівка Одеської області.

   Особи, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати (надати) до конкурсної комісії у закритому конверті з позначкою «На конкурс» такі документи, а саме:
- заяву про участь у конкурсі із зазначенням: найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону, телефаксу; прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, e-mail; вказати суму, за яку бажає продати житло (квартиру); 
- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копію довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), засвідчену в установленому порядку;
- документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку (для житлових будинків);
- засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб);
- засвідчені у встановленому порядку копії всіх сторінок паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
- інформаційну довідку з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (для юридичних осіб); 
- витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна; 
- витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень;
- нотаріально засвідчені копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно; 
- нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно; 
- засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта на квартиру;
- фото житла. 
Адреса на яку подаються документи:
66700, Одеська область, смт.Захарівка, вул.Центральна, № 40, 
КНП «Захарівська БПЛ» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області», 
голова конкурсної комісії Шарко М.М, тел/факс 04860-9-11-30, E-mail: [email protected]
Документи приймаються з 08.30 години до 16.00 години (в робочі дні). 
Початок приймання документів 14 лютого 2022 року.
Приймання документів закінчується о 10.00 годині 25 лютого 2022 року.
ВАЖЛИВО:
Учасник конкурсу під час визначення вартості житла та надання конкурсної пропозиції повинен врахувати витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів). Витрати, пов'язані з придбанням житла на вторинному ринку, провадяться на підставі договору купівлі-продажу житла та покладаються на продавця.


УВАГА!!!

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ   КОНКУРС

Умови

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Росіянівка Роздільнянського району Одеської області

Найменування, місцезнаходження закладу освіти

КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Росіянівка Роздільнянського району Одеської області»

Україна, 66706, Одеська область, Роздільнянський район, с.Росіянівка (ЄДРПОУ 34109102)

Найменування посади

директор

Умови праці

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу загальної середньої освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання; 6) довідка про відсутність судимості;

7) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

8) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

9) перспективний план розвитку оммунального закладу

Дата, час і місце проведення конкурсу

Зала засідань Захарівської селищної ради,

вул. Центральна, 69,

смт. Захарівка

Роздільнянського району Одеської області

Дата і час проведення буде повідомлено претендентам додатково

Етапи проведення конкурсного відбору

1) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Захарівської селищної ради – 26 травня  2021 року;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі – 26.05.2021 року до 16.00 25.06.2021року;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам –29.06.2021року по 30.06.2021 року;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі – 01.07.2021 року;

6) конкурсний відбір складається з перевірки знань законодавства у сфері освіти ( Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р) у формі письмового тестування (30 хв.);

вирішення ситуаційного завдання (30хв.); презентації перспективного плану розвитку закладу освіти (10хв.)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Соболь Євген Володимирович, головний спеціаліст відділу освіти Захарівської селищної ради, (096) 3694013, e-mail: [email protected]

 


УВАГА!!!

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ   КОНКУРС

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Захарівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Захарівської селищної ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Захарівської селищної ради такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі;

2) згоду на збір та обробку персональних даних;

3) заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

4) дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

5) копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Захарівської селищної ради Захарівської селищної ради:

- Громадянство України;

- Повна вища освіта економічного спрямування або у сфері охорони здоров’я за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- Вільне володіння ПК;

- Досконале володіння державною мовою;

- Стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Захарівської селищної ради :  http://zaharivka.rada.org.ua/

Телефони для довідок: (04860) 9-11-68.


 

УВАГА!!!

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ   КОНКУРС

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Захарівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –

- начальника  відділу культури та туризму Захарівської селищної ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Захарівської селищної ради такі документи :

1) заяву про участь у конкурсі;

2) згоду на збір та обробку персональних даних;

          3) заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

4) дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

5) копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу культури та туризму Захарівської селищної ради:

1.  Громадянство України.

2.  Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3.  Стаж роботи в органах державної влади,  місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5-х років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.

5.  Вільне володіння ПК.

6. Досконале володіння державною мовою.

7. Володіння основами діловодства 

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Захарівської селищної ради :  http://zaharivka.rada.org.ua/

Телефони для довідок: (068) 338-11-07.
 

 

 


РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання п’ятої сесії депутатів Захарівської селищної ради VIII скликання 24 грудня 2021 року

Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом по Захарівській селищній раді Роздільнянського району Одеської області на 2022-2024 роки

Про затвердження Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області  на 2022 рік

Про затвердження Програми «Питна вода Захарівщини» на 2022-2024 роки

Про затвердження Програми забезпечення інформування населення та висвітлення діяльності Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2022-2024 роки

Про внесення змін до Програми підтримки  житлово-комунального господарства Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 30 липня 2021року № 712-VIII.

Про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 95-VIII

Про внесення змін до Програми розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генеральних планів населених пунктів, детальних планів території Захарівської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 13.10.2021 року № 1267-VIII.

Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Росіянівка Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Йосипівка Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти с. Карабанове Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Майорське Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Новопавлівка Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Оленівка Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Павлівка Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності Комунального опорного закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Веселка» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Захарівської селищної ради Роздільняського району Одеської області

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Публічна бібліотека» Захарівської селищної ради Роздільняського району Одеської області

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Центр культури і дозвілля Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Народний історико-краєзнавчий музей Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Захарівська дитяча музична школа»

Про затвердження структури та штатної чисельності КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області»

Про затвердження структури виконавчих органів Захарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2022 рік.

Про затвердження структури та штатної чисельності відділу з питань благоустрою Захарівської селищної ради на 2022 рік

Про умови оплати праці Захарівського селищного голови на 2022 рік.

Про бюджет Захарівської селищної ради на 2022 рік.

Про схвалення проекту договору про співробітництво.

Про надання дозволу на придбання службового житла для медичних працівників та укладення договору купівлі-продажу житла КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Про внесення змін  та доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону, затвердженого рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 116- VIII

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка  Роздільнянського (Захарівського) району  Одеської області з ТОВ «СІТІ НЕТ – ЛАБ»

Про затвердження фінансового плану КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на 2022 рік.

Про перейменування вулиці Терешкової в с.Балашове Роздільнянського району Одеської області

Про затвердження переліку вулиць, що підлягають освітленню в с.Йосипівка.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 


Фото без описуРЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання чотирнадцятої сесії депутатів Захарівської селищної ради VIII скликання 13 грудня 2021 року

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 38-VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2021 рік».

Доповідач: Садовнік О.М. – начальник фінансового відділу селищної ради

2. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до  комунальної власності Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Доповідач: Ганзій А.М. – генеральний директор КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

3. Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Захарівської селищної ради

Доповідач: Ганзій А.М. – генеральний директор КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 


РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

позачергового засідання тринадцятої сесії депутатів Захарівської селищної ради VIII скликання 19 листопада 2021 року

1. Про внесення змін до рішення селищної ради  від 02 березня 2021 року № 95-VIIІ «Про затвердження Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на  2021-2023 роки».

Доповідач: Ганзій А.М. – генеральний директор КНП «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

2. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 39-VIII «Про затвердження положень про виконавчі органи Захарівської селищної ради».

Доповідач: Трач В.В. – секретар селищної ради

 

3. Про затвердження Положення про відділ трудового архіву Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

Доповідач: Тодорашко В.Д. – начальник відділу трудового архіву Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

4. Про затвердження переліку вулиць, що підлягають освітленню в смт.Захарівка.

Доповідач: Трач В.В. – секретар селищної ради

 

5. Про затвердження Акту приймання-передачі основних засобів.

Доповідач: Сторожук С.Д. – директор КУ «Центр обслуговування комунальних закладів та установ» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

6. Про внесення змін до цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2021-2023 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одeської області, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020року №35-VIII.

Доповідач: Рудь Г.В. – головний спеціаліст відділу з питань охорони здоров’я та соціальної  політики

7. Про затвердження Програми соціального захисту та соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Захарівської селищної ради на 2021-2023 роки.

 


РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання одинадцятої сесії депутатів Захарівської селищної ради VIII скликання в жовтні 2021 року

 

1. Про призначення директора Комунального опорного закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

2. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 27 січня 2021 року № 59-VIII «Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівської селищної ради на 2021 рік».

 

3. Про внесення змін до цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2021-2023 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року №35- VIII.

 

4. Про внесення змін до цільової програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 27 січня 2021 року № 57 - VIII.

 

5. Про внесення змін до комплексної Програми «Підтримки первинної медицини Захарівщини» на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 96-VIII.

 

6. Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та підтримку дитячих будинків сімейного типу на території Захарівської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 17 червня 2021 року № 404-VIII.

 

7. Про внесення змін до цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2021-2023 роки Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженої рішенням Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 35-VIII.

 

8. Про затвердження програми з розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій Захарівської селищної ради на 2021-2025 роки.

 

9. Про затвердження Програми підтримки та розвитку «Трудового архіву» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021-2024 роки.

 

10. Про внесення змін та доповнень до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 38-VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2021 рік».

 

11. Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 17 червня 2021 року № 415-VIII «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».

 

12. Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 17 червня 2021 року № 416-VIII «Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».

 

13. Про розмір ставок орендної плати за землю сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Захарівської селищної ради, за межами населених пунктів.

 

14. Про надання згоди комунальному підприємству «Захарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» на придбання спеціалізованої техніки із застосуванням процедури фінансового лізингу.

 

15. Про внесення змін  та доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Захарівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону, затвердженого рішення Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 116- VIII.

 

16. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області» на укладення договору оренди частини    нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 40, смт. Захарівка Роздільнянського (Захарівського) району Одеської області з фізичною особою-підприємцем Ганзієм Віталієм Миколайовичем.

 

17. Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється та надається ТОВ «Захарівське районне теплопостачальне підприємство».

 

18. Про затвердження розподілу обов’язків між селищним головою, секретарем селищної ради, першим заступником, заступником селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади та керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради.

 

19. Про покладання обов’язків адміністратора у відповідних старостинських округах на старосту. 

 

20. Про присвоєння рангів посадових осіб місцевого самоврядування старостам.

 

21. Про внесення змін та доповнень до Положення про відділ архітектури та містобудування Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, затвердженого рішенням Захарівської селищної ради від 02 березня 2021 року № 39-VIII «Про затвердження положень про виконавчі органи Захарівської селищної ради». 

 

22. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

 

Земельні питання.


Повідомлення про оголошення конкурсу

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Захарівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –

- головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Захарівської селищної ради;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Захарівської селищної ради такі документи :

1) заяву про участь у конкурсі;

2) згоду на збір та обробку персональних даних;

3) заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

4) дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

5) копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Захарівської селищної ради.

1.  Громадянство України;

2.  Повна вища освіта технічного, економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, бакалавр;

3.  Вільне володіння ПК;

4. Досконале володіння державною мовою;

5. Стаж роботи в органах державної влади,  місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3-х років.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Захарівської селищної ради :  http://zaharivka.rada.org.ua/

Телефони для довідок: (04860) 9-11-68.
 

 


Повідомлення про оголошення конкурсу

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Захарівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –

- провідного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, документообігу та контролю Захарівської селищної ради;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Захарівської селищної ради такі документи :

1) заяву про участь у конкурсі;

2) згоду на збір та обробку персональних даних;

3) заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

4) дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

5) копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Вимоги до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування провідного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, документообігу та контролю Захарівської селищної ради:

1.  Громадянство України.

2.  Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3.  Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.

5.  Вільне володіння ПК.

6. Досконале володіння державною мовою.

7. Володіння основами діловодства 

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Захарівської селищної ради :  http://zaharivka.rada.org.ua/

Телефони для довідок: (068) 338-11-07.


                                                           Фото без опису