ЦИФРОВІЗУЄМО РОБОТУ ДЕРЖОРГАНІВ

Дата: 19.07.2021 10:04

Головне завдання Мінцифри — побудувати цифрову державу, яка буде зручною та доступною для всіх українців. Тому ми щодня працюємо над тим, щоб онлайн-послугами могли користуватися всі, зокрема, пенсіонери, люди з інвалідністю і ті, хто не розуміється на комп'ютерах.

Керівник проєкту розвитку ООН “Цифрові, інклюзивні, доступні: проєкт підтримки цифровізації держпослуг в Україні” Володимир Брусіловський в інтерв'ю для Highload розповів, як ми плануємо розв'язати цю проблему:

????Оновити держпортали, щоб кожен із користувачів міг користуватися їхніми послугами онлайн

????Створити хаби цифрової освіти в ЦНАПах та школах, щоб навчати людей комп'ютерної грамотності

????Провести масштабне опитування в областях та маленьких містах, щоб зрозуміти, чого не вистачає людям для цифровізації, та працювати над розв'язанням їхніх питань.