Конкурс на заміщення посади директора КП «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 22.07.2021 17:03

Конкурс на заміщення на посаду директора КП «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Захарівської селищної ради відбувся учора у приміщенні селищної ради у повному складі комісії. На конкурс подали пакети документів два кандидати: Ганзій Віталій Миколайович, діючий директор КП «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Захарівської селищної ради, та Гуд Олександр Володимирович, завідувач клініко-діагностичною лабораторією Захарівської багатопрофільної лікарні. Згідно з постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», конкурс відбувався в п’ять етапів:

– відкриття та огляд пакету документів конкурсантів, перевірка на наявність згідно переліку документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання затвердженого розпорядженням голови селищної ради від 26.05.2021 року № 170 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області»;

– заслуховування конкурсної пропозиції (перспективного плану розвитку піприємства) кандидатів на посаду;

– співбесіда з конкурсантами;

– підбиття підсумків, вивчення документів поданих на розгляд комісії конкурсантами та голосування конкурсної комісії;

– оголошення результатів голосування.

Претенденти максимально розкрили перед комісією пропозиції та перспективи, шляхи та стратегії розвитку Комунального підприємства «Захарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» .