Шановні   жителі та гості Роздільнянського району, від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 20.08.2021 10:47

Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 30-річчя. І за ці роки всі ми пройшли чималий, часом тернистий, шлях: з досягненнями і поразками, з успіхами і помилками, але він непохитно веде до укріплення нашої могутності і незалежності..

День за днем ми відбудовуємо свою власну державу, відроджуємо забуте роками відчуття господаря на рідній землі, закладаємо міцні підвалини майбутнього для наших нащадків.

І саме синьо-жовтий прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Став тим натхненником, який додавав сил, коли наш народ утверджував віковічну ідею про державність і самостійність.

З нагоди свят бажаю вам, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

Зі святом вас!

Голова Роздільнянської районної державної адміністрації