Сьогодні День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 11:52

Фото без описуФото без описуФото без опису

Наш жовто-блакитний прапор є не просто символом державності, він став уособленням свободи, сили і єднання українського народу, це один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Сьогодні у Захарівці, як і по всій Україні, вшанували державний стяг. До урочистих заходів долучились депутатський корпус, старости окремих округів, колективи установ та організацій, активісти громадських організацій, підприємці, молодь, учасники АТО і ООС, широка громадськість. У вітальному слові до громади Олексій Осійчук зазначив: «День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина честі і поваги символу держави, який пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Це символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо й данину пам'яті героїчного минулого країни, шануючи непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаючи культурні, етнічні традиції українського народу. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої європейської країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий незламний народ. А церемонія підняття прапора щораз викликає у кожного з нас найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину…» Хвилина мовчання та щемна «Пливе кача» викликали сумні картини історії України, присутні віддали шану пам’яті полеглих героїв в боротьбі за волю, незалежність і свободу.

«Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина

У кожнім нашім «Я» – частинка України,

Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина

Мільйони різних «Я», а разом – Україна!»