ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ

Дата: 23.08.2021 12:43

Дороги, а вірніше, їх якість, проблема з проблем, і не лише у нас. Більшість громад потерпають від поганих доріг. Тож ремонти та будівництво доріг у нашій громаді для селищного голови - пріоритет. Щойно закінчилась робоча зустріч Захарівського селищного голови Олексія Осійчука та провідного інженера відділу технічного контролю та якості робіт Служби автомобільних доріг в Одеській області Володимира Оранчука. Посадовці узгоджували основні аспекти ремонту дороги Т-16-14, яка пролягає від траси М-05-Київ-Одеса до державного українсько-молдовського кордону . Також у ході наради вирішувалось питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт зазначеної дороги.

Нині триває ямковий ремонт дорожнього покриття дороги Захарівка –Затишшя, а згодом розпочнеться ремонт щебеневого покриття від смт Захарівки до державного українсько-молдовського кордону ( в напрямку Йосипівка, Павлівка) та встановлення дорожніх знаків.