ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 01.09.2021 08:17

Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. Це  особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.
Вітаю головних героїв свята – першокласників. Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, а навчальний рік буде успішним.

Одинадцятикласникам, які вийшли на шкільну фінішну пряму бажаю невичерпної жаги до знань, гідності, наполегливості, здійснення мрій та досягнення поставлених цілей.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти.

Дякуємо  за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Бажаємо вам неймовірних сил, здоров'я, натхнення, оптимізму, ентузіазму, багато чудових ідей, щоб зробити цей навчальний рік вельми успішним і плідним. Всіх благ вам!