Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 14.09.2021 13:16

Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (далі – Одеський ЦПТО) в рамках короткотермінового курсу цивільного призначення розроблено навчальну програму та навчальний план за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти». Курс призначений для підвищення кваліфікації спеціалістів, що здійснюють роботу з харчування дітей в закладах освіти.

Організація навчання на базі Одеського ЦПТО, в т.ч. дистанційно, можлива за потреби.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотерміновому курсі за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію, або яким необхідні знання та навички в сфері харчування дітей в закладах освіти, навчання за програмою курсу також можливе та здійснюється на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,2 до 0,8 тис. грн. на 1 особу, залежно від кількісного складу групи /7-20 осіб/).

Тривалість курсу-40 годин.

Після завершення навчання слухачам, які опанували курс в повному обсязі видається посвідчення Одеського ЦПТО про проходження курсів цільового призначення за напрямком.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: смт. Захарівка, 26а або за телефоном 9 -14-49.

Робочий навчальний план додається.