ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!
Дата: 22.09.2021 08:39
Кількість переглядів: 164
КП Захарівський ЦПМСД, за адресою смт Захарівка вул. Центральна ,40, проводить щеплення вакциною AstraZeneca та CoronaVac щоденно для усіх вікових категорій населення громади. Вакцини мають достатній термін придатності та належні умови зберігання. Звертайтеся безпосередньо на пункт вакцинації або до свого сімейного лікаря. Також можна зареєструватися в «листі очікування» на порталі ДІЯ.
Довідки за телефоном 9-42-96 у робочий час.
Приймайте вірні рішення! Убезпечте себе! Потурбуйтеся за здоров’я своїх рідних!
З повагою КП Захарівський ЦПМСД