СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

Дата: 22.09.2021 08:45

За результатами селенкторної наради ОДА за участю окремих керівників структурних підрозділів селищної ради та очільників установ громади. «Упродовж попереднього тижня в Україні дві доби поспіль фіксували понад 6 тисяч випадків інфікування — вперше за декілька місяців. Тому КМУ прийнято рішення, що із 23 вересня Україна переходить у «жовту» зону карантину . По всій країні посилять обмеження, проте будуть спрощення для вакцинованих»-наголосив селищний голова. Очільник ОДА С.Р. Гриневецький особливу увагу приділив діяльності навчальних закладів: «Заклади освіти можуть працювати, якщо щонайменше 80% працівників матимуть «жовті» або «зелені» COVID-сертифікати, тобто будуть вакциновані однією або двома дозами. При меншій кількості щеплень у вчителів, школи переходитимуть на он-лайн навчання...» За результатами наради, О.К. Осійчуком дано ряд доручень присутнім.