Зміни в законодавстві України: громадянам, що здійснюють різні види робіт в прикордонній смузі

Дата: 11.10.2021 09:25

Постановою КМУ від 04 серпня 2021 року №890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України  з питань прикордонного режиму» внесено зміни до постанови КМУ від 27.07.1998 року №1147 «Про прикордонний режим», Постанови КМУ від 03.08.1998 року №1199 «Про контрольовані прикордонні райони» та Постанови КМУ від 30.01.2015 року №38 «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України».

Враховуючи зазначене та з метою попередження порушень Положення про прикордонний режим громадянами прикордоння, що здійснюють різні види робіт в прикордонній смузі потрібно  звернути  увагу на зміни в законодавстві України.

Повний текст Постанови знаходиться за адресою: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/890-2021-%D0%BF#Text