ПЕРЕВІРКА

Дата: 09.11.2021 10:31

ПЕРЕВІРКА

торгівельних об’єктів на дотримання карантинних вимог представниками поліції, селищної ради, Держпродспоживслужби пройшла сьогодні у першій половині дня. Олексій Осійчук зауважив: « На Одещині встановлено «червоний рівень» епідемічної небезпеки. Кількість тих, у кого підтвердили коронавірус, збільшується, то ж наразі не маємо права бути безпечними. І правил безпеки мають дотримуватись і продавці і покупці». За вимогами законодавства магазини продовжують працювати, але при умові дотримання санітарної дисципліни. То ж, згідно з графіком, сьогодні відбувся черговий рейд й мобільна група вибірково перевіряла торгові точки продуктових і промислових товарів. У більшості магазинів є в наявності безконтактний санітайзер, крім того, всі кошики, візки та каси регулярно обробляють спеціальним розчином. У прикасовій зоні є розмітки для дотримання відвідувачами соціальної дистанції. Персонал працює у одноразових масках. Проте зроблені суттєві зауваження підприємцям, котрі не регулярно проводять температурний скринінг та заносять всі дані до спеціального журналу. Посадовці нагадували окремим підприємцям про адміністративну відповідальність за порушення санітарних норм, за яке передбачене стягнення штрафу від 102 до 425 грн.