Робоча зустріч з керівництвом ОТГ

Дата: 18.11.2021 15:16

Сьогодні зустрілися з головою Захарівської територіальної громади Осійчуком Олексієм Кузьмичем та його заступником Бабенком Сергієм Івановичем. Спілкувалися про всі насущні питання та спланували роботу на найближчу перспективу.

До кінця цього року закінчимо оснащення тротуарами і світлом вулицю Одеську в смт Захарівка. Вже на наступний рік плануємо капітальну реконструкцію садочка в Захарівці та встелимо щебнем всі ґрунтові дороги селища.

В цьому році отримають новорічні подарунки від мене та Захарівської ОТГ всі дітки громади, адже в кожної дитини має бути свято! Тому, 31 грудня 2021 року ми зробимо велике святкування Нового року на Центральній площі Захарівки - святкувати будемо всі разом!

Всі заплановані справи будуть виконані, і всі свята надовго залишаться в нашій пам’яті!