«Волонтер -це помічник сонця, це не робота, не хобі ,не захоплення – це поклик Душі»

Дата: 03.12.2021 15:02

Щорічно 05 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера. Тож напередодні свята Роздільнянський районний сектор №2 філії Центру пробації в Одеській області висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Не залишились осторонь і волонтери пробації Роздільнянського РС №2. Працівники уповноваженого органу з питань пробації привітали та відзначили волонтерів пробації за сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи, що допомагає повернути до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення.

«Любити і допомагати», - девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі. «Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» - саме за цим принципом діють волонтери.

Роздільнянський районний сектор №2 філії Центру пробації в Одеській області