Шановні земляки! Дорогі друзі!

Дата: 31.12.2021 10:59

Наближається новоріччя… У ці дні ми по-особливому оцінюємо минуле і пильно вдивляємось у майбутнє. Так було і так буде завжди, доки у наших домівках спалахуватимуть різнокольорові вогні гірлянд і свічок, чаруватимуть своєю красою на покуті красуні-ялинки і дідухи, а дід Мороз даруватиме приємні подарунки усім - і діточкам, і дорослим.

Попри, що 2021 рік не скупився на перепитії, труднощі і пандемію, наша громада в перший рік своєї діяльності спрацювала відмінно. Ми з гарними показниками виконали бюджет, зробили багато добрих справ, ремонтували і будували, реконструювали і оновлювали. Маємо відчутні позитивні результати по кожному старостинському округу.

Друзі! Я щиро вдячний усім вам за співробітництво та розуміння, за труд і прагнення долучитися особистим внеском у розвиток громади. Нам у дорозі розбудови Захарівщини потрібні мудрість і терпіння, взаємоповага та впевненість у кращому майбутньому. Сподіваючись, що 2022 рік стане успішним і щасливим, вірю, що разом ми виконаємо усі ті складні і важливі завдання, які ставить перед ними сьогодення.

Земляки! Нехай світлі дні цих бажаних свят принесуть нам здоров’я і щастя, душевну рівновагу, любов до ближнього, віру і надію у день прийдешній. Хай буде щедрою до вас доля, здійсняться усі заповітні мрії, а кожна домівка повниться теплом, злагодою й статками.

З новим роком! З новим щастям!

Щиро ваш Олексій ОСІЙЧУК