У ВЕЛИКЕ СВЯТО – З КОШТОВНИМ ПОДАРУНКОМ

Дата: 20.01.2022 10:45

Саме у день Водохреща із подарунком до Захарівської БПЛ завітали голова Одеської обласної ради Григорій Віталійович Діденко та Андрій Васильович Бабенко, депутат Одеської облради. Гості привезли ендоскопічну систему та лапароскопічну стійку, коштом майже в три мільйони за рахунок обласної цільової програми «Здоров’я Одещини на 2021-2023 роки». Діапазон лапароскопічних операцій дуже широкий і зростає з кожним роком. Такі втручання відзначаються малотравматичністю, меншим ризиком для хворого і меншою кількість ускладнень, скороченням терміну перебування в стаціонарі і непрацездатності. Не кожна лікарня із громад Одещини може похизуватися висококласними спеціалістами та серйозним устаткуванням, приладами. ін. А головне – все це в роботі! До Захарівської лікарні їдуть із Окнянської, Ширяївської, В-Михайлівської громад за лікуванням, на операцію, за консультаціями. Чи повірили б ми в це ще кілька років тому?