ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 31.01.2022 11:48

Шановна громадо, земляки!

Усі схвильовані тим, що наступ COVID-19 продовжує загрожувати звичному способу життя кожного з нас. І ми не можемо відмахнутися від цієї небезпеки та вимушені діяти, щоб мінімізувати негативні наслідки. Згоден, заборони, які ухвалені, нікому не приносять задоволення. Але йде мова про життя людей і немає іншого вибору, як щеплення. Наразі вакцинація – єдиний оптимальний варіант убезпечення кожного з нас. Процедуру щеплення можна зробити у Захарівському поліклінічному відділенні БПЛ у кабінеті ЩЕПЛЕНЬ (№27) або через звернення до свого сімейного лікаря.

Вакцинація від Covid-19 є безкоштовною.

Щиро вірю у вашу свідомість та громадянську відповідальність! Дякую всім, хто уже вакцинувався і, переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 жителів громади ставатиме дедалі більше. Бережіть себе і своїх близьких!

Міцного здоров'я усім нам!

З повагою Олексій ОСІЙЧУК