ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.02.2022 19:21

У «Центрі надання адміністративних послуг» Захарівської селищної ради з’явилася можливість прийняття документів у сфері будівництва через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 року № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», а саме:

1. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

2. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.

3. Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта за амністією. Варто зазначити, що під будівельну амністію потрапляють об’єкти класу наслідків СС1, збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, а саме:

• індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року.

4. Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта за рішенням суду.

5. Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта.

Довідки за телефоном: 04860-941-04

Начальник відділу надання