УВАГА! СЕМІНАР

Дата: 11.02.2022 19:59

16 лютого поточного року Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносини облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів проводить навчальний семінар для керівників, бухгалтерів, економістів і юристів аграрного сектору на тему: «Зобов’язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність». ПРОГРАМА СЕМІНАРУ: 1. ПОДАТКОВІ ЗМІНИ В АГРОСЕКТОРІ-2022 Р. 2. СОЦІАЛЬНІ ТА ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ БЮДЖЕТУ-2022. 3. РИНОК С.Г. УГІДЬ. 4. ПРАЦЯ І ТРУДОВІ ШТРАФИ. 5. ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ПРАЦІВНИКІВ І ПАЙОВИКІВ. 6. ПРОДОВЖЕННЯ/ЗАМІНА ПАЛИВНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ І НОРМИ ВИТРАТ ПММ. 7. ПДВ ПРИ ВТРАТАХ, РОЗБЛОКУВАННЯ ПН/РК, 20-ОПП. 8. ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТУТУСУ ПЛАТНИКА ЄП 4-ї ГРУПИ. 9. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ. 10. ПОДАТКИ НА НЕРУХОМІСТЬ І ТРАНСПОРТ, ЕКОПОДАТОК. 11. КАСОВІ РОЗРАХУНКИ. 12. ОБЛІК І ЗВІТНІСТЬ, НОВА ТТН. 13. ПОЗИТИВНА СУДОВА ПРАКТИКА ДЛЯ АГРАРІЯ. Семінар відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок облради №2, конференц-зал на ІІІ поверсі. Початок роботи семінару 11.00. Реєстрація учасників з 10.00. Завершення роботи 15.00. Семінар платний – 850 грн з учасника. Вартість включає довідник бухгалтера «Зобов’язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність» № 1/2022.