Про реєстрацію місця проживання в Дії
“Сама зміна місця реєстрації буде доступна для того житла, яке є в реєстрі і в людини, грубо кажучи, запитають, чи ти в своєму житлі хочеш прописатися чи в чужому. Якщо в своєму — ти вибираєш зі списку нерухомості, яка за тобою значиться. Якщо ти прописуєшся в іншої людини, то просто треба буде поділитися з нею запитом на те, щоб вона погодила твою реєстрацію в певній нерухомості”, — пояснює Мстислав Банік.
Він наголосив, що здійснення такої операції є безпечним, адже людина не зможе прописатися в чужому житлі без відома власника: “В шахраїв немає жодних шансів, оскільки людина, яка реєструється в житлі чужої людини, вказує всі свої дані. Потім ця заявка находить власнику і лише власник має підписати це своїм електронним ключем або підписати підписом в “Дії”.
Якщо співвласників кілька, то підписати має кожен з них. І лише після цього людина буде зареєстрована в житлі”.
“Також зміна місця проживання не має нічого спільного з посяганнями на майно. Це як зміна поштової адреси людини, куди вона зможе отримувати листи, за якою адресою вона зможе віддавати дітей до дитсадочка і ходити на вибори. Нічого пов'язаного з правом власності реєстрація місця проживання немає”, — зазначив Банік.