Військкомат та зміна "прописки" в Дії

Дата: 16.02.2022 15:55

Окремим досягненням Мінцифри в контексті зміни реєстрації місця проживання керівник розвитку електронних послуг назвав розв'язання проблеми із військовозобов’язаними.

“Тепер, замість поїздки до військкомату для зняття з обліку чи постановки на нього, ми просто будемо сповіщати про нову адресу військовозобов’язаної особи у відповідний реєстр Міноборони. Щодо військового обліку, то треба буде зазначити свій унікальний номер у реєстрі військовозобов'язаних" — зазначив чиновник.

"Якщо військовий квиток старенький, то додатково треба буде внести інформацію про нього, аби людині присвоїли цей номер. Ми сповістимо, а Міноборони зафіксує цю інформацію”, — додав він.

За його словами, всі ці послуги можна буде також зробити у звичному паперовому форматі у відомстві.