Особам, які постраждали від торгівлі людьми

Дата: 18.02.2022 09:38

З метою покращення надання послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми, за ініціативою Мінсоцполітики Урядом схвалено зміни до Типового положення про центр соціально-психологічної допомоги.

Відтепер особи, які постраждали від торгівлі людьми, отримають тимчасовий притулок у центрах соціально-психологічної допомоги, де їм також буде надано необхідні соціальні послуги, організовано отримання медичної допомоги, надано сприяння у відновленні їхніх прав відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми”.

Тепер особа, яка постраждала від торгівлі людьми, зможе отримати повний комплекс необхідних їй послуг у центрі соціально-психологічної допомоги за місцем перебування.