ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 26.02.2022 15:40

Дорогі земляки! Шановні жителі Захарівської громади!

В проханні зберігати спокій та не панікувати, наполягаю – черпайте інформацію з офіційних джерел, не передайте провокативних пліток, чуток, нагнітаючи ситуацію! Пам’ятайте - дестабілізація, непорозуміння, недовіра – усе грає на руку ворогу. Так, усім нам непросто, але ми робимо все можливе для стабілізації.

Створена Захарівська група територіальної оборони. Учора ввечері на підмогу прибуло воєнізоване формування на чолі із депутатом облради Андрієм Васильовичем Бабенком.

О.К. Осійчук та А.В. Бабенко тримають цілодобовий зв'язок із обласним та районним штабами, головою Одеської воєнної адміністрації, нашими прикордонниками, офіцерами військового комісаріату та поліції, координуючи та узгоджуючи задачі і доручення.

Ніч минула без ексцесів, паніки не спостерігається. Банк, торгові точки, аптеки, перукарні, медичні заклади, поштові відділення ін. – працюють у звичному режимі. Зарплати, пенсії, соціальні виплати видаються. У штатному режимі працюють підприємства водо- , газо- та енергозабезпечення. Укриття, готові прийняти людей, за адресами:

• вулиця Центральна, будинок 71, смт Захарівка (селищний Будинок культури);

• вулиця Центральна, будинок 40, смт Захарівка (підвальне приміщення поліклінічного відділення лікарні);

• вулиця Першого Травня, будинок 37, смт Захарівка (підвальне приміщення, де розміщене відділення «Нової пошти», під готелем «Тополь»);

• вулиця Центральна, будинок 69, смт Захарівка (підвальне приміщення адміністративної будівлі Захарівської селищної ради);

• с. Йосипівка (підвальне приміщення філії «Йосипівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів»);

• с. Мар’янівка (підвальне приміщення сільського Будинку культури);

с. Войничеве (підвальне приміщення філії «Войничівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів»).

Щодо нічного вуличного освітлення населених пунктів: деінде можуть бути планові відключення, або за пропозиціями мешканців населених пунктів.

Запевняю вас, дорогі земляки, ми всі на місцях. Кожен з нас робить те, що повинен. Чітко і оперативно виконуємо поставлені задачі та дії за протоколом військового часу, з дотриманням порад військових. У разі неординарних обставин чи нагальних питань, телефонуйте мені за №066 7997850.

Разом - ми сильні! Слава Україні!

Олексій ОСІЙЧУК