ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Шановні земляки, друзі!
Ніч і ранок сьогоднішнього дня видались спокійними. Неординарних випадків чи ситуацій не відзначено, у населених пунктах громади ситуація стабільна, паніки не спостерігається.
Воєнізоване формування під проводом Андрія Васильовича несе службу, ряди їх щораз поповнюються молодими чоловіками. Підтримується цілодобовий зв'язок із обласним та районним штабами, головою Одеської воєнної адміністрації, нашими прикордонниками, офіцерами військового комісаріату та поліції, з метою оперативної координації дій.
Усі торгові точки, аптеки, перукарні, ін. громади – працюють у звичному режимі, дефіциту продуктових товарів немає. У штатному режимі працюють підприємства водо- , газо- та енергозабезпечення.
На випадок проведення бойових дій, прошу облаштувати /спорудити місця тимчасового переховування у своїх погрібах та підвалах. Також приготуйте запаси води, їжі, самого необхідного. Майте при собі документи.
Черпайте інформацію із ОФІЦІЙНИХ джерел, не користуйтесь плітками.
Дякую за розуміння і терплячість! Ми – разом! Ми – сильні!
Ваш О.ОСІЙЧУК