ПОДЯКА ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 02.03.2022 15:08

Нинішній тривожний час достовірно показав нашу спільну і велику любов до рідної землі, відчайдушність боротьби та величезне і спільне прагнення миру – як це пафосно не звучить , а це правда!

Друзі! За кілька днів, завдяки активним жителям нашої територіальної громади, підприємцям, фермерам і всім небайдужим, вдалося забезпечити усим необхідним та підтримувати роботу загонів територіальної оборони, воєнізованих формувань, прикордонників і вартових на блокпостах всім необхідним – їжею, продовольчими пайками, теплими речами і взуттям тощо.

Пишаюся нашими людьми! Завдяки щирій допомозі, підтримці подолаємо агресора, встановимо мир! Величезна подяка всім, хто не виїхав, а залишився вдома, хто працює і допомагає боронити батьківщину, хто прийшов до військкомату, щоб виконати чесно свій громадянський обов’язок!

Ті, хто опинився у безвихідній ситуації чи великій скруті, можуть звертатися до селищної ради або до своїх старост – ми чим зможемо вам теж допоможемо. Єднаймося! Тримаймо стрій! Ми обов’язково переможемо! Слава Україні