Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає націоналізацію російського майна на території України.

Дата: 15.03.2022 08:37

Відповідний законопроєкт №7122 було ухвалено під час засідання 3 березня, повідомляє пресслужба парламенту.

Закон визначає правові засади примусового вилучення з мотивів суспільної необхідності (включаючи випадки, коли в цьому є настійна військова необхідність) об’єктів права власності Російської Федерації, як держави, яка почала повномасштабну війну проти України, та її резидентів, йдеться у пояснювальній записці до документа.

Згідно з текстом законопроєкту №7122, рішення про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності РФ та її резидентів приймається Радою національної безпеки та оборони і вводиться в дію указом Президента України.