ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 22.03.2022 13:58

Шановні мешканці Захарівщини!

На території громади ніч та ранок позначені сиренами. Вдячний, що реагуєте та убезпечуєте себе та рідних.

Сьогодні працівники установ і організацій приступили до роботи за графіком. Ажіотажу у торгових точках немає, постачальниками завозяться необхідні товари. Усі аптеки працюють за графіком, більшість з них отримують нові постачання, хоча не в повному обсязі. У випадку нагальної потреби певних ліків – звертайтесь до сімейного лікаря за добіркою аналогів. У разі скрути – звертайтесь до мене.

АЗС мають у продажу пальне, хоча з деякими перебоями.

Всі екстрені служби працюють у посиленому режимі. Загони територіальної оборони цілодобово несуть варту разом з працівниками військкомату, поліції, медиками та ДСНС – чітко виконують поставлені перед ними завдання військового часу. Дорогі мої земляки, при сигналах сирени – ідіть в укриття! Будьте уважними і добрішими один до одного, зберігайте спокій і рівновагу. Перемога близько!

Олексій Осійчук