Одеський обласний центр зайнятості запрошує на навчання за актуальними програмами

Дата: 25.03.2022 10:22

Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в рамках короткотермінових курсів цільового призначення розроблено навчальні програми за напрямками:

«Цивільна оборона» (початок навчання: 04.04.2022р.);

«Особливості виконання робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі» початок навчання: 04.04.2022

11.04.2022, 18.04.2022, 26.04.2022

«Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві» початок навчання: 04.04.2022

18.04.2022

«Особливості виконання робіт при застосуванні ядохімікатів у сільськогосподарському виробництві» початок навчання: 04.04.2022, 26.04.2022

Термін навчання зазначених курсів цільового призначення – 0,25 міс.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікаці ,або яким необхідні знання та навички з зазначених напрямків, навчання за програмою курсів також можливе та здійснюється на контрактній основі.

Звертаємо увагу, що початок навчання за всіма вказаними вище напрямками здійснюватиметься у дистанційному форматі.

Після завершення навчання слухачам, які опанували курс в повному обсязі видається посвідчення Одеського ЦПТО ДСЗ про проходження курсів цільового призначення за напрямком.

За більш детальною інформацією звертатись до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за тел. 9-14-49 або за адресою: смт. Захарівка, вул. 1 Травня 26 а.