ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Дата: 25.03.2022 10:25
Кількість переглядів: 79
Шановні земляки!
Ніч минула в спокої, проте ранок був позначений сигналами тривоги. На території громади все відносно стабільно, спокійно та контрольовано. Зберігайте спокій, поважайте один одного. По можливості не залишайтеся осторонь людей, які сьогодні потребують допомоги.
Завтра о 12-ій годині відбудеться церемонія поховання юнака із с.Майорського Сергія Чабана. Віддамо йому сердечну молитву та громадою проведемо в останню путь. Переконаний, агресор дорого заплатить за смерті українців, за кожну сльозину дітей і матерів. Смерть ворогам! Перемога з нами!
Слава Україні!
Олексій Осійчук