Куди може звернутись для отримання довідки  внутрішньо переміщена особа?

Дата: 25.03.2022 14:44

13 березня Уряд постановою №269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Відповідно до цих змін громадяни України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.

Для отримання довідки особа може звернутися до Центру надання адміністративних послуг Захарівської селищної ради або онлайн через Портал ДІЯ (за технічної можливості).

Місцезнаходження: Центр надання адміністративних послуг Захарівської селищної ради вулиця Першого Травня, 26/б смт. Захарівка, буде здійснюватися прийом  заяв та документів.

Телефон для довідок: 04860-9-41-04.

Начальник відділу надання

адміністративних послуг

райдержадміністрації                                                   Т.В.   Мятига