ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 01.04.2022 15:42

Шановні земляки!

Ніч минула в спокої, наступив мирний квітневий ранок. На території громади все відносно стабільно, спокійно та контрольовано. Зберігайте спокій, поважайте один одного. По можливості не залишайтеся осторонь людей, які сьогодні потребують допомоги.

З наступаючими вихідними, закликаю всіх мешканців громади навести лад на прибудинкових територіях, це зробить наші села й селище охайними та гарними. Зробимо нашу громаду привабливою, очистимо від сміття й непотребу. Це наше обличчя, наша візитівка. Хоча ми всі різні, кожен зі своїм баченням ситуації та з особистим поглядом на життя, хай прагнення до чистоти і порядку об’єднає нас у цій справі. Вірю, що усі ви, дорогі мої земляки, підтримаєте мене. Зараз ми єдині, як ніколи.

З нами Бог, з нами Правда, з нами Перемога!

Слава Україні!

Олексій Осійчук