РІЧНИЦЯ, ЗАЛИТА КРОВ’Ю

Дата: 04.04.2022 11:17

В українському календарі немало дат, пов’язаних із страшними сторінками Другої світової війни. Впродовж 78 мирних років захарівці віддавали честь і шану полеглим.

Сьогодні з пекучими сльозами, несамовитим розривом душі і серця, гортаємо кроваві сторінки російської війни. Чи могли б ми усі хоч на мить уявити, що через 78 років потерпатимемо від «братньої любові». Від руських «гостин» Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Маріуполь, села й селища, містечка й міста по вінця засіяні жахіттями гвалтувань, смертями, горем, розрухою, невимовною біллю… Це – ГЕНОЦИД, геноцид української нації . Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо...

Сьогодні з нагоди Дня визволення Захарівщини від фашизму керівники селищної ради громади схилили голови у скорботній Хвилині мовчання перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за наш край.