На платформі продовольчої  безпеки  з'явилася  можливість                  укладання  угод  та замовлення логістичних  послуг

Дата: 05.04.2022 13:22

Держпродспоживслужба в Одеській області повідомляє, що Платформа допомоги яка допомагає бачити баланс попиту та пропозицій продовольчих товарів, а також отримувати інформацію  про дефіцитні товари для забезпечення продовольчої безпеки в державі розширила свій потенціа, тобто  тепер за допомогою платформи можна укласти угоди між покупцем та постачальником та замовити логістичні послуги. Зараз на платформі зареєстровано понад 1 500 учасників та понад 1 000 позицій попиту та пропозицій.

Національна платформа продовольчої безпеки створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

У подальших планах розвитку платформи – залучення максимальної кількості підприємств харчової промисловості, починаючи від агрофірм і закінчуючи кінцевими точками продажів. Це дасть можливість побачити історію споживання і виробництва всіх товарів продовольчої групи від лану до столу.

Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників безкоштовна.

Головний спеціаліст відділу конторлю у сфері

насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби

в Одеській області                                                                                                                  О.І.Нікорчук