ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 12.04.2022 16:31

ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Шановна громадо!

Завдячуючи ЗСУ та загонам терОборони, ніч на Захарівщині була спокійною, надзвичайних випадків не зафіксовано.

Підприємства, організації та установи та території громади розпочали роботу у штатному режимі. Безперебійно працюють підприємства водо- , газо- та енергозабезпечення.

Поліція та службовці військового комісаріату працюють в рамках поставлених задач.

Приємно відзначити, що мешканці Захарівщинги дотримуються розпорядку комендантської години – дякую вам за свідомість. Переконливо прошу усіх вас, дорогі земляки, зберігати спокій та розсудливість, без нагальної необхідності не виїздити за межі громади. Не сійте паніку, переборюйте страх, підтримуйте своїх рідних і близьких, пильно наглядайте за дітьми, не залишайте їх наодинці. Ми за кілька кроків до Перемоги, до Миру! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Олексій ОСІЙЧУК