ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 14.04.2022 10:47

Шановні земляки, гості Захарівщини!

Будемо сподіватися, що день, як і ранок, буде спокійним. Неординарних випадків чи ситуацій у населених пунктах громади за минулу ніч не відзначено, ситуація стабільна. Хай новий день кожного з вас буде наповнений лише добрими звістками!

Мною підтримується цілодобовий зв'язок зі штабами, прикордонниками, офіцерами військового комісаріату та поліції з метою оперативної координації дій.

Сьогодні кожен з нас може принести користь країні та наблизити перемогу — долучившись до терОборони, волонтерською участю, просто виконуючи щодня свою буденну роботу чи допомогти у колі суспільно-корисної праці – головне бажання.

Наша армія сильна нашими діями й тут, в тилу, і ми маємо підтримати наших воїнів, які заради нас роблять неймовірні кроки та люто нищать ворога. Ми вистоїмо, ми переможемо! Іншого не дано!

Дякую за розуміння і терплячість! Ми – разом! Ми – сильні!

Олексій Осійчук