Навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Грибівництво»

Дата: 19.04.2022 11:11

Фото без описуЗахарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Грибівництво» на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Курс «Грибівництво» призначений для зареєстрованих безробітних, шукачів роботи, в т.ч. вимушено переміщених осіб, та всіх зацікавлених осіб.

Метою курсу є формування у слухачів знань, вмінь та навичок щодо реалізації новітніх безвідходних технологій виробництва грибних культур у відкритому та захищеному грунті, а також використанню методів зберігання та первинної переробки продукції грибівництва.

Термін навчання – 36 навч.години (5 днів).

Навчання може проводитися в очній формі, за допомогою дистанційних технологій, або поєднанням обох форм.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах здійснюється за направленням служби зайнятості – за рахунок коштів Фонду, для осіб з числа не безробітних – на контрактній основі.

Після завершення навчання слухачам видається посвідчення ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» про проходження курсів цільового призначення за відповідним напрямком.

За більш детальною інформацією звертатись до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за тел. 9-14-49 або за адресою: смт. Захарівка, вул. 1 Травня 26 а.