Затверджені Правила роботи представника засобу масової інформації у районі ведення бойових дій

Дата: 03.05.2022 05:56

Згідно наказу Головнокомандувача ЗС України від 03.03.2022 №73 затверджені Правила роботи представника засобу масової інформації у районі ведення бойових дій, з якими особисто ознайомлюються представники ЗМІ під час видачі їм прескарти.

? Нагадуємо, що перед здійсненням переміщення до району ведення бойових дій представник ЗМІ засобами електронного поштового або телефонного зв’язку повинен повідомити керівника служби зв’язків з громадськістю (пресслужби) угруповань військ про термін відрядження, маршрут, яким будуть рухатися, мету редакційного завдання.

? При цьому слід враховувати, що командувачі угруповань військ мають право не допускати представників ЗМІ (у тому числі акредитованих) на військові та інші об’єкти, розкриття яких ставить під загрозу виконання завдань за призначенням, бойових (спеціальних) завдань.