НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 12.05.2022 15:52

Будні селищного голови завжди насичені, динамічні та з вирішенням низки проблемних питань, особливо у нинішній воєнний період. Сьогодні Олексій Кузьмич провів нараду із директорами навчальних закладів громади, у ході якої розглядались, насамперед, питання закінчення 2021-2022 навчального року та підготовки до нового 2022-2023. Кожен директор доповів про поточні і проблемні питання у закладі. Головуючий доручив перевірити стан опалювальних систем, будівель, приміщенень, їдалень та навчальних кабінетів, ін. щодо необхідності їх ремонту, звернув увагу на підготовку до тарифікації та розрахунків ЗЗСО й дошкільних підрозділів. Обговорили роботу закладів освіти у літній період. З деяких питань головуючий дав доручення та встановив строки їх виконання.