ПАВЛІВСЬКІ НОВИНИ

Дата: 12.05.2022 15:54

Днями Павлівський староста Ольга Іванівна Осадчук зателефонувала Олексію Кузьмчу з приводу несподіваної поламки водяного насоса з водонапірної башти. Порадившись, негайно відремонтували прилад, але для подальшого убезпечення - замовили нового. Нині відремонтований насос працює добре, проблема усунена, люди мають воду. Особлива вдячність старости чоловікам, які завжди приходять на допомогу у будь-який час. «Сьогодні, під час війни, радує той факт, мої земляки – Лещинський Віктор, Бурячок Олег, Лосянович Богдан, Котовський Ігор, Малновецький В.,Таратунський М. ,Андрєєв О., Матвєєв С., Ракул М., Гульвас Р., Чабан М. завжди відгукуються на моє прохання. Їх бажання, вміння і щире прагнення допомогти заслуговують на шану і повагу усієї громади!» - каже Ольга Іванівна.