ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 16.05.2022 12:11

Шановні земляки та гості Захарівщини!

Сьогоднішній ранок сьогоднішнього дня видались спокійними. Неординарних випадків чи ситуацій не відзначено, у населених пунктах громади ситуація стабільна, паніки не спостерігається.

Підтримується цілодобовий зв'язок із штабами, прикордонниками, офіцерами військового комісаріату та поліції з метою оперативної координації дій.

Усі торгові точки, банкомати, АЗС, аптеки, перукарні, установи і організації громади комунальної , державної власності – розпочали роботу у звичному режимі. У штатному режимі працюють підприємства водо- , газо- та енергозабезпечення.

Будьте пильні і обережні, пам’ятайте про комендантську годину!

Розумінням, терплячістю і єдністю ми наближаємо Перемогу! Ми – разом! Ми – сильні!

Олексій ОСІЙЧУК