ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Дата: 23.05.2022 13:36
Кількість переглядів: 63
Шановні жителі громади! Попри всю складність ситуації в державі, у наші оселі безперебійно подається вода, газ і електрика. Зарплати, пільги та пенсії виплачуються вчасно. Тому і підстав для затримки в оплаті комунальних послуг наразі немає. Накопичені борги все одно доведеться віддавати. Тому закликаю, не створюйте заборгованість без причини, розраховуйтесь вчасно!
За нинішніх надскладних умов підтримка економіки та життєдіяльності країни - це теж прояв патріотизму і боротьба за збереження України!
Сподіваюсь на розуміння!
Олексій ОСІЙЧУК