ПРО ОПЛАТУ ЕНЕРГОНОСІЇВ

Дата: 26.05.2022 11:33

За три місяці війни у Захарівській селищній раді не було значних перебоїв в роботі служб, що відповідають за комунальні послуги. Їх працівники цілодобово на сторожі безпеки та комфорту мешканців громади. Надійна робота комунальних служб, в т.ч. підприємств електро-, газо-, водопостачання забезпечується виключно у випадку оплати за спожиті енергоносії. Відповідні служби забезпечують постійний доступ населення до газу, електрики та води. А це комфорт та безпека мешканців Захарівщини та гостей, які знайшли тут притулок. Закликаю усіх земляків, зробити свій внесок у забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, оплативши комунальні послуги, а деяких – розрахуватися із боргами. Щодо осіб, які займаються підбуренням та закликами про несплату комунпослуг під час війни, - такі громадяни будуть виявлятися та до них будуть вживатися відповідні заходи.