ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 30.05.2022 10:25

Доброго дня, шановні мешканці та гості Захарівщини!

Завдяки спільним зусиллям ситуація в громаді контрольована, у нас спокійно.

З незламною вірою в Перемогу ми розпочинаємо новий день. Маємо бути згуртовані та сильні, аби протистояти злу. Дякую усім, хто дотримується правил комендантської години, яка діє з 23:00 до 05:00. Також нагадую, будь ласка, не ігноруйте сигналами повітряної тривоги. Наразі Одещина в полі зору окупантів. Знаємо. Що попри все - ми вистоїмо і переможемо, адже ми сильна нація, яка віками гартувала свій дух, виборюючи волю і незалежність. Вистояли тоді, вистоїмо і зараз! Сил нам та звитяги у цій праведній боротьбі! Єднаймося, браття-українці і хай нам допоможе Бог! Дякую всім, хто з нами.

Слава Україні! Героям Слава!

О.ОСІЙЧУК