ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 31.05.2022 10:51

Дорогі земляки!

Ніч та сьогоднішній ранок у громаді спокійні, без ексцесів, ситуація під контролем.

Робота селищної ради перебудована до відповідності воєнного стану в державі. Я та відповідальні керівники організацій і установ громади на посту і постійному взаємозв’язку. Ми робимо все від нас залежне для утримання стабільної ситуації.

Увага окупантів до Одещини не зменшується, повсякчас існує загроза ракетних ударів. То ж будьте пильні, вчасно і вірно реагуйте – ідіть в укриття!

Разом з тим прошу:

- Черпайте інформацію із офіційних джерел! Не провокуйте, не нагнітайте негативу.

- Будьте терплячими, доброзичливими один до одного.

- За змоги, допомагайте словом і ділом одиноким, престарілим, інвалідам, дітям, ін.

- Проявляйте свідомість, не будьте байдужими!

- Прислухайтесь до рекомендацій органів влади. Суворо дотримуйтесь правил комендантського часу.

- Дбайте про інформаційну гігієну, не постіть чуток та безглуздих коментів тощо.

- Якщо ви спостерігаєте підозрілих осіб, чужих людей на своїй вулиці, в селі або бачите підозрілі предмети - повідомляйте поліцію, старост, депутатів. Будьте пильні!!

Сподівають на здоровий глузд та вашу підтримку! Миру БУТИ!!

О.ОСІЙЧУК