ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 31.05.2022 11:35

Від щирого серця вітаю з Днем останнього дзвоника!

Сьогодні відзначаємо закінчення навчального року. Зазвичай, цей день щемливий, душевний і веселий водночас. Проте цьогоріч – незвичний, оскільки цей навчальний рік був особливим й позначений не дуже радісними подіями. Але попри все – життя продовжується. Для багатьох школярів наступив старт літніх канікул. Відпочивайте, загартовуйтесь, набирайтеся вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання.

Випускникам від нині відкривається нова сторінка життя. Дорогі випускники! Ви вже будете самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, вірте в Україну, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Пам’ятайте, за вами – майбутнє! Щастя вам і удачі!

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда¬ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба¬жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

З вірою в Перемогу!

Щиро ваш Олексій Осійчук