БЕРЕЖІМО КРАСУ

Дата: 31.05.2022 11:43

Помічали, що наш місцевий парк привабливий і ошатний у будь-яку пору року? А чому? Тому, що там працюють трудолюбиві і відповідальні люди, щодень огортаючи увагою кожну квіточку, кожне деревце. Наразі тривають роботи з озеленення та квіткового прикрашання клумб, робаток, алей. Працівники з благоустрою Захарівської селищної ради з особливою дбайливістю висаджують барвисті однорічники, щедро поливають, підпушують грунт, підрізають кущі, вирізають поросль - усе доглядається, підтримується, а продовж кількох місяців усе це чаруватиме-милуватиме погляд аж до самих приморозків. Веселі кущики гвоздики і петуній, агератума і сальвій, вербени і целозії додають ще більше краси та затишку парку, буйним квітуванням створюють неповторну чарівність, оживляють та прикрашають простір, додають душевного комфорту та настрою перехожим захарівцям й гостям.

Пам*ятайте, працівники з благоустрою докладають максимум зусиль, аби нам усім у парку було приємно відпочити, розслабитись, прислухатися до співу пташок і журчання фонтану. То ж дуже просимо - з повагою ставтеся до їх праці, бережіть та не зривайте квіти, не ходіть по клумбах. Сподіваємось на розуміння!Фото без опису