ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 08:51

Дорогі наші діти та шановні дорослі!

Щороку в перший день літа відзначається Між¬народний день захисту дітей. Рішення про про¬ведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демокра¬тичної федерації жінок в Парижі у 1949 році з огляду на необхідність привернути увагу світу до дітей, які залиши¬лися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни. Вже наступного року 1 червня у понад 50 кра¬їнах уперше відсвят¬кували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.

Як не прикро констатувати, але цьогоріч ми знову стоїмо перед необхідністю зберегти і захистити дітей нашої країни від рашистських агресорів. Знову надзвичайно гостро постали питання з дотримання прав і охорони здоров'я дитини, збереження їхнього життя і свободи.

Дітям і жителям Захарівської громади пощастило. Завдяки зусиллям Збройних Сил України, загонів територіальної оборони, всіх відповідних служб нам не привелося пережити жахи бомбардувань, обстрілів чи, не дай Боже, окупації. Зазвичай, ми з вами, дорогі діти і шановні дорослі, весело і безтурботно відзначали це свято: з веселими розвагами та масою смаколиків. Впевнений, що після нашої Перемоги над расєйськими загарбниками, ми обов’язково надолужимо все, що зараз, із зрозумілих причин дотримання безпеки, втрачаємо.

З нагоди чудового свята хочу побажати всім дітлахам нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Вірмо в нашу Перемогу! Слава Україні!

Олексій ОСІЙЧУК, Захарівський селищний головаФото без опису