ПОВІДОМЛЕННЯ щодо оприлюднення проектів рішень про  встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Дата: 03.06.2022 15:35

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Захарівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень щодо встановлення місцевих податків і зборів, а саме:

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

«Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

«Про встановлення транспортного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік»

"Про встановлення ставки єдиного податку на території Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 20223рік"

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту рішення.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

письмово за адресою: Захарівська селищна рада, вул. Центральна, 69, смт. ЗахарівкаРоздільнянський район, Одеська область, 66700.

електронною поштою за адресою: frunze-rada@ukr.net.

- за телефоном: (04860) 9-11-68